Планування

Комплекс містить будинки з червоної керамічної цегли з проектним плануванням і можливістю об'єднання квартир. Житловий фонд поділяється на 38 секцій і в цілому налічує 1141 квартир трьох типів.
Планировки
metka house
metka house
metka house
metka house
metka house
metka house
Будинок 1
Перша черга
Здача будинку у
IV кварталі 2017 року.

Всі квартири продані
Будинок 2
Перша черга
Здача будинку у
III кварталі 2018 року.

Всі квартири продані
Будинок 3
Перша черга
Здача будинку у
II кварталі 2019 року.

Всі квартири продані

Детальніше
Будинок 4
Перша черга
Здача будинку у
IV кварталі 2019 року.

Залишилось 1 квартира

Детальніше
Будинок 5
Перша черга
Здача будинку у
II кварталі 2021 року.

Залишилось 13 квартир

Детальніше
Будинок 6
Перша черга
Здача будинку у
II кварталі 2021 року.

Залишилось 30 квартир

Детальніше

Вікна
Ми вибрали для житлових будинків "Парку Совіньйон" п'ятикамерні німецькі вікна Rehau з енергозберігаючими склопакетами. А також – загальнопанорамне скління.
Високі стелі
Висота приміщень — 3 м. Відчуття простору - це ще один козир квартир в "Парку Совіньйон".
Індивідуальне опалення
Теплопостачання: індивідуальні газові двоконтурні котли. Можливість розпочати опалювальний сезон в будь-який час.
Броньовані двері
Надійний захист вашого особистого простору.

Кращий будівельний матеріал
Червона керамічна ефективна цегла
Пішки до моря
Свіже морське повітря і чисті заміські пляжі
Комфортне переміщення
Безшумні швидкісні ліфти фірми Otis/Kone
Під чистову обробку
Квартири здаються під чистову обробку

Безпека і надійність
Закрита територія під охороною
Зручна транспортна розв'язка
Відсутність пробок
Дитячий садок
Торговий центр, гостьова автостоянка і паркінг


Ідеальне місце
для життя

«Парк Совіньйон» постійно зростає та розвивається. Нові будівлі комплексу здаються в експлуатацію за чітким графіком – кожні півроку. Ви можете бути впевнені: ваш будинок буде зданий вчасно.
leaf1 leaf2 Комерційна
нерухомість
Відмінна комерційна нерухомість під ваш салон краси, дитячий сад, що розвиває або освітній центр (школу), банк.
Розташування: четвертий будинок, перший поверх. Площа - від 40 м2. "Парк Совіньйон" - найкраща комерційна нерухомість в кращому місці для життя!
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Детальніше у відділі продажів

Бажаєте перебувати у гармонії з природою - купляйте квартиру в новобудові в ЖК «Парк Совіньон»

Якщо Ви бажаєте стати щасливим власником квартири у новобудові в Одесі, то Вам необхідний ЖК Парк Совіньон, який розташований у елітному районі Совіньон у безпосередній близькості до моря. Це ідеальне місце для тих, хто хоче жити в місті, проте в той же час, максимально перебувати у гармонії з природою. Тисячі зелених насаджень та море надають ЖК Парк Совіньон унікальні екологічні характеристики, тому з такою квартирою в Одесі, у такому неповторному місці навіть не потрібна дача.

Купити квартиру у новобудові у ЖК Парк Совіньон – це можливість стати власником розкішного житла з атмосферою курортного міста. Головним будівельним матеріалом для ЖК Парк Совіньон є червона керамічна цегла. Адже ж тільки ця цегла вкрай міцна, зносостійка, вологостійка, екологічна та майже вічна. У світі не так вже й багато будівель, побудованих виключно з цегли, а ми використовуємо її на сто відсотків, так як цей будівельний матеріал забезпечує найвищі технічні та комфортні властивості будинків. Забудовник ЗАРС слідкує за усіма інноваціями будівельної справи. Вивчає, а потім успішно використовує найбільш якісні матеріали та прогресивні технічні рішення.

Купляйте квартиру біля моря в ЖК Парк Совіньон – ставайте власником житла з атмосферою курортного міста

В залежності від Ваших переваг та фінансових можливостей, Ви зможете купити простору квартиру біля моря у ЖК Парк Совіньон, як однокімнатну, площею 30-45 м2, двокімнатну квартиру, площею 55-56 м2, а також трикімнатну квартиру, площею 79,57 м2, так як ми ретельно продумуємо сучасні планувальні рішення. Незалежно від загальної площі, в ЖК Парк Совіньон Ви придбаєте квартиру в Одесі, яка буде відрізнятися високою якістю, так як усі деталі ми продумуємо до дрібниць. Для житлових будинків ЖК Парк Совіньон, ми віддаємо перевагу виключно п'ятикамерним німецьким вікнам Rehau з енергозберігаючими склопакетами із загальним панорамним склінням, броньованими дверями – надійною гарантією захисту Вашого особистого простору, даємо можливість почати опалювальний сезон в будь-який час завдяки індивідуальному опаленню, а безшумні швидкісні ліфти фірми Otis забезпечать Вам комфортне переміщення. Високі стелі і здача квартир під чистову обробку – незаперечні козирі квартир в ЖК Парк Совіньон. І це тільки маленька частина переваг, бо наявність магазинів, торгівельно-розважальних центрів, дитячих садків, фітнес-клубів, ресторанів, аптек та, звісно ж, закритої території, що охороняється – приємні доповнення, без яких важко уявити комфортне проживання. Таким чином, ми закріплюємо свої лідируючі позиції на будівельному ринку, як будівельників найкращих будинків для життя в Одесі.

Зворотний дзвінок
camera
3d