Про проект
oproekte
0%
Будинки
strelka
0%
Благоустрій
та інфраструктура
oproekte oproekte-ramka

Про проект

Совіньйон - це особливе місце на карті Одеси. Тут, в безпосередній близькості від моря, в затишному та мальовничому місці, давно вже «виросли» елітні будинки успішних одеситів, що й не дивно.

Якщо ваше денне життя кипить в галасливому місті, то вам, безумовно, знайоме бажання тиші і спокою, що охоплює до кінця дня. Це бажання для багатьох стає символом справжньої, сучасної розкоші — розкоші жити комфортно, в гідному оточенні і в особливому місці.

Документи на дозвіл
Сертифікат

В рамках реалізації проекту, буде висаджено понад 1000 дерев і гектари зелених насаджень
Совіньйон:
особливе
місце
Ідеальне місце
для життя
Тут знаходиться все, що необхідно для повноцінного життя сучасної людини: торгово-розважальний комплекс, фітнес-клуб, салони краси, аптеки, магазини, ресторани, кінотеатр, відділення банку, спортивні майданчики, дитячий садок і інша інфраструктура селища Совіньйон.
Поєднання природного ландшафту місцевості, морського та степового повітря, а також понад 1000 спеціально висаджених дерев і гектари зелених насаджень, роблять повітря в «Парку Совіньйон» особливо чистим, а комплекс, в цілому — дійсно унікальним.
У будівництві застосовуються передові будівельні технології, класичні та сучасні будівельні матеріали.
У нашому комплексі щільність забудови набагато нижче, ніж в будь-якому спальному районі, а також у більшості сучасних житлових комплексів. Це означає, що на кожного мешканця нашого комплексу доводиться набагато більше території — тут можна відчувати себе вільно! У «Парку Совіньйон» ви завжди знайдете місце для пікніка, барбекю або посиденьок на свіжому повітрі з друзями, а ранкові пробіжки будуть особливо комфортними.
Ви можете більше не турбуватися за своїх дітей, які гуляють у дворі - територія комплексу надійно охороняється, а всі дитячі майданчики забезпечені травмобезпечним покриттям. Крім того, трафік руху автомобілів в комплексі продуманий і мінімізований.
Комплекс будується з екологічно чистих матеріалів з особливою увагою до майбутнього комфортного проживання з урахуванням концепції «парку».
Відчути себе захищеними вам допоможуть закрита територія, контроль доступу і відеоспостереження.
У «місті-парку» Ви зможете
кожен день прожити
зі смаком!
Сьогодні ця розкіш стає доступною. Наш новий житловий комплекс «Парк Совіньйон» створений для вашого комфорту.
0 га
площа
ділянки
0 га
площа
благоустрою
0 га
площа
забудови
0
секцій
0
поверхів
0
квартир
0
дитячий садок
0
торговий
центр
Власна
обслуговуюча
компанія
Обслуговуюча компанія, що входить до холдингу ЗАРС — це гарантія вашого комфортного проживання.

Надійна охорона, доглянута територія, послуги сантехніка та електрика, обслуговування всіх систем за регламентом і комунальні послуги з «чесними тарифами».

Все це і багато іншого з фірмовою якістю від ЗАРС.
Зворотний дзвінок
camera
3d